Система церезит для утеплення фасадів забезпечує надійну теплоізоляцію зовнішніх стін будівлі і захищає від агресивного впливу навколишнього середовища. Перевагою такого рішення є легкість матеріалів, мала товщина утеплювача, а також широкі можливості декоративного оздоблення.
Цей спосіб термоізоляції дозволяє гарантувати довгий термін експлуатації (від 30 років), завдяки здатності витримувати велику кількість циклів відтавання і повторного замерзання.
Розрізняють два способи зовнішньої теплоізоляції: Ceresit VWS і Ceresit WM. . Головна відмінність полягає в застосуванні: це можуть бути листи пінополістиролу або мінераловатні плити. Універсальність цього утеплювача дозволяє використовувати ці методи термоізоляції як в приватному, так і великому будівництві.
Така теплоізоляція є замкнутою системою і складається з утеплювача, який кріпиться до стіни за допомогою клейких сумішей. Зверху його покривають захисною прошарком, що включає каркас з склосітки. Декоративне оздоблення завершує процес термоізоляції.
Системи утеплення ceresit vws на основі пінополістиролу
Церезіт на основі полістиролу використовують в будинках висотою не більше 75 метрів і не мають підвищених вимог до пожежної безпеки. Лист ППС легше плит мінеральної вати аналогічного розміру в 5-7 разів і більш доступний за ціною.
Спосіб утеплення ППС – це надійна теплоізоляція, що володіє такими перевагами:
- не має в своєму складі небезпечних речовин;
- зберігає теплоізоляційні властивості при зволоженні;
- хороші характеристики дозволяють рекомендувати його як легкий в обробці будматеріал;
- легкість пінополістиролу – вагома перевага перед аналогами.
. Застосування ППС зумовлює низьку паропроникність, що перешкоджає попаданню пари вологи на зовнішню поверхню. Це збільшить вміст парів вологи на поверхні стіни, проте утворення конденсату відбувається в самому пінополістиролі через локалізації точки роси саме там. При забезпеченні належної вентиляції і нормальному вмісті вологи в повітрі складнощів в експлуатації не виникне.
Рекомендується здійснювати обробку з використанням матеріалів на основі мінеральних або полімерних речовин.
Системи утеплення ceresit wm на основі мінеральної вати
Фасади церезит, монтовані з плит мінеральної вати, мають високу паропроникність і не займаються. Такі властивості забезпечують видалення конденсату з термоизоляционного шару. Мінеральна вата сприяє гарному проникненню крізь захисну конструкцію парів води, завдяки чому будівля «дихає». Утеплювач фасадів ceresit на основі плит з мінеральної вати – це система утеплення, що володіє такими перевагами:
- натуральність – мінеральна вата виготовляється з гірських порід;
- універсальність застосування – підходить для монтажу на стінах будь-якого типу;
- володіє високими звукоізоляційними властивостями;
- стійкий до впливу агресивних речовин;
- має високу паропроникність;
- стійкий до впливу високих температур – щоб вата почала плавитися, потрібно вплив температури більш 10000С протягом 120 хвилин.
Церезіт для утеплення фасадів, в якому застосовується мінвата, дозволяє домогтися відмінної теплоізоляції і звукоізоляції, і забезпечити високу пожежну безпеку будівель.
недоліки
Утеплення фасадів церезит має деякі недоліки і обмеження в застосуванні. Так, ППС має такі обмеження:
- сприйнятливий до дії органічних розчинників;
- не захищає приміщення від сторонніх звуків;
- володіє малим коефіцієнтом паропроникності;
- має обмеження у використанні: застосуємо тільки для стін з монолітного залізобетону і тришарових панелей;
- неприпустимо використовувати в будинках з підвищеними вимогами до пожежної безпеки, наприклад, в лікарнях.
У мінераловатних плит недоліків менше:
- матеріал має більшу вагу (22-40 кг / м2);
- дорожнеча матеріалу;
- мала ударостійкість.
Такий спосіб термоізоляції має універсальне застосування і підходить для всіх типів стін.
Технологія теплоізоляції будівель Ceresit показала хороші експлуатаційні і термоізоляційні якості, що дозволяє рекомендувати цей спосіб. Можливість підібрати обробку і забарвлення за своїм смаком знімає обмеження на особисті переваги господаря будинку або квартири.