Як зробити будинок затишним і перестати опалювати вулицю

Облицювання будинку поліфасадних панелями в Києві.

В сучасних умовах тарифи на опалення та електроенергію ростуть настільки стрімко, що ми часом навіть не встигаємо стежити за їх динамікою в рахунках, які нам приходять – залишається тільки дивуватися, що постійно збільшується сумами і нарікати на те, що при таких цінах тепліше будинку не стає. Вся проблема в тому, що в більшості будинків батареї опалення знаходяться в стінах і, всупереч всім очікуванням, віддають більшу частину тепла вулиці, а не приміщенню. Ще однією проблемою є погана теплоізоляція будинку – начебто батареї встановлені в приміщенні, а при похолоданні явно відчувається, як в кімнаті температура починає стрімко падати. Як же знайти «проблемне місце» в будинку і зрозуміти, куди йде аж ніяк не дешеве тепло? Все дуже просто – потрібно провести Теплоаудит !

Інфрачервоне дослідження будинку: навіщо воно потрібне і про що розповість

Теплоаудит будинку: інфрачервоне дослідження для пошуку джерела тепловтрат.

Теплоаудит проводиться за допомогою спеціального приладу – тепловізора, здатного вловлювати інфрачервоне випромінювання і фіксувати його інтенсивність на цифровому фото у вигляді температурних полів з різною інтенсивністю забарвлення, що дозволяє легко визначити «слабкі» місця в теплоізоляції і так звані «містки холоду», через які відбуваються основні тепловтрати. Також за допомогою тепловізора можливо:

  • Визначити якість стиків вікон і дверей і їх герметичність;
  • Знайти несправності в системі опалення навіть при прихованій укладанні труб;
  • Виявити місця будівельного шлюбу – порушення установки дверних і віконних блоків, порушення в технології укладання або повна відсутність тепло-і гідроізоляції;
  • Визначити точки конденсації вологи в стінах і місця протікання в покрівлі.

Наприклад, на наведеному вище фото можна помітити області, підсвічені насиченим червоним кольором – саме через них будинок втрачає тепло: видно, що воно йде через вікна, стіну другого поверху, Кроковоє простір даху і вхідні двері. За тим же принципом можна вивчити «температурну картину» власного будинку – досить замовити послугу теплоаудіту, і ви будете точно знати, де порушена технологія будівництва і утеплення, і куди зникає дорогоцінне тепло.

Енергоефективне рішення для вашого будинку: теплі плити Поліфасад

Поліфасадних плити для якісного утеплення фасаду будинку.

Якщо в ході теплоаудіту з’ясувалося, що батареї «не тягнуть» і гріють вулицю, а не будинок, або що будівельники спочатку зневажливо поставилися до питань теплоізоляції, то виправити становище буде досить проблематично – ніхто не стане розбирати і переробляти стіни, виносити батареї і витрачати нечувані суми на ремонт. Але можна обійтися і без дорогих процедур – досить надійно утеплити фасад, і тепло більше не буде йти з дому!

Із завданням теплоізоляції прекрасно впорається сучасний матеріал – фасадні термопанелі , створені на основі дихаючого, але не пропускає вологу пінопласту і високоякісного білого цементу, стійкого до механічних пошкоджень і погодних умов. Між собою ці два шари не склеєні, а скріплені методом дифузії (взаємопроникнення), завдяки чому ймовірність розшарування і появи містків холоду дорівнює практично нулю.

Легкі і міцні плити Поліфасад забезпечують надійний захист фасаду і дозволяють:

  • Зекономити на опаленні будинку до 40%;
  • Знизити витрати на фасадні роботи практично в три рази;
  • Додати фасаду практично будь-який вид на ваш смак;
  • Забути про зовнішній ремонті як мінімум на 30 років;
  • Забути про пошуки будівельної бригади – встановити фасадні панелі можна самостійно;
  • Утеплити будинок в будь-який час року, а не чекати весни в холодній кімнаті;
  • Уникнути довгих і дорогих «мокрих» робіт (штукатурки, сітки, вирівнювання стін і т.д.).

Як вже було сказано, установка термопанелі не вимагає втручання будівельників – всі роботи можна провести самостійно в 4 простих кроки:

  1. Нанесіть на стіни розмітку, відбийте горизонт і виставите клейові маяки із зворотного боку плит;
  2. Закріпіть перший ряд по стартовому профілем (після закінчення робіт його можна видалити) починаючи з кута і зафіксуйте плити на дюбеля;
  3. Покладіть всі інші ряди панелей тим же методом;
  4. Всі шви між плитами заповніть розчином і затріть.

Готово! Залишилося тільки вибрати колір, в який ви б хотіли пофарбувати фасад, і можна насолоджуватися теплим, затишним і красивим будинком цілий рік!

Хочете дізнатися більше про поліфасадних плитах і наші послуги? Просто зв’яжіться з нашим менеджером по телефонам , вказаним на сайті!