Сучасні дизайнери розробляють не тільки колір стін або розстановку меблів у будинку, а ще встановлюють освітлення таким чином, щоб додати дизайну комфорту і витонченості. Часто освітлення є декоративним. Тобто світло в такому випадку є і елементом дизайну, він підкреслює деякі деталі інтер’єру. Освітлення заміського будинку 75 фото дизайну ділянки для вас:
Всі прекрасно знають, яке задоволення людина отримує, коли дивиться, наприклад, на нічне місто, коли багато будинків підсвічуються спеціальними прожекторами, адже тоді споруди набувають абсолютно іншого вигляду.
Такий вид дизайну дуже популярний, тому часто зовнішній фасад можна уявити як своєрідної візитівки компанії, якій воно належить. Тобто нічне освітлення безпосередньо впливає на репутацію компанії.
Бувають і такі ситуації, коли при неписьменної роботі дизайнера сама будівля втрачається в перспективі через занадто яскравого світла навколо.
З цієї причини зовнішнє освітлення будинку – робота для професіоналів вищого рівня. Спеціаліст, який розробляє систему нічного освітлення, повинен бути дійсно майстром своєї справи і мати досить тонкий смак.
Дивіться відео: Освітлення заміського будинку ідеї
В даний час нічне освітлення стали застосовувати не тільки на міських будівлях, використовують і вуличне освітлення для заміського будинку. Освітлення будинків фото:
Освітлення території будинку
В основному на заміських ділянках декоративне освітлення заміського будинку виконує не тільки естетичну, але і свою основну функцію, за рахунок чого досягається рівень максимального комфорту на ділянці.
Всі прилади, які використовуються при декоративному освітленні, можна розділити умовно на три основних види:
- світлодіодні,
- лампові,
- галогенні.
Якщо розглядати їх з точки зору конструкції, то можна розділити на прожекторні, точкові світильники і окремі лампи.
По тому, яким чином монтуються ці прилади, вони діляться на:
- вбудовані,
- настінні,
- переносні,
- підвісні,
- поворотні,
- нерухомі. Освітлення приватного будинку фото:
Секрети дизайнерського освітлення
Існує така думка, що декоративне освітлення заміського будинку – це всього лише монтаж безлічі лампочок різних кольорів навколо будинку. Але цей елементарний спосіб освітлення не є дизайнерським.
Що стосується декоративного вуличного освітлення будинку, то це ціла система світла, де всі освітлювальні прилади обрані по потужності, кольором, формою, способом монтажу і в комплексі представляють собою складну схему з різних освітлювальних приладів.
Наприклад, якщо на заміській ділянці є колони, еркери та інші архітектурні творіння, то їх освітлення – справа дуже тонка, тобто має бути чітко розраховано освітлення, куди світло буде падати і в якій кількості, які моменти краще заховати, а які підкреслити за допомогою світла.
Фасадне освітлення заміського будинку, якщо нехтувати розрахунками, то в підсумку можна отримати не дуже гарний ефект. Наприклад, якщо використовувати занадто потужні прожектори, то вони будуть висвітлювати величезними білими плямами, що зіпсує форму будівлі, будуть видні естетичні недоліки і інше.
Тому дизайнери розробили кілька основних правил для того, щоб уникнути таких казусів. Потрібно точно розрахувати яскравість освітлювальних приладів, щоб вони не заважали своїм світлом нікому.
Дуже важливо, щоб і вдень вид біля будинку був відповідний, тобто нічні прилади повинні бути непомітними днем.
Є спеціальні лампи, які встановлюють в виступи на фасаді. Якщо світлові прилади приховати неможливо, то просто пофарбуйте їх в колір обробки будинку.
Прилади для декоративного освітлення будинку повинні також бути нескладними в установці, тому що можливо в майбутньому ви захочете щось переробити або додати, або затіє ремонт будинку в цілому.
При розробці дизайну не забудьте врахувати, де знаходиться об’єкт, який ви хочете освітити.
Тому що випадково може виявитися так, що ви яскравим світлом висвітліть сусідні споруди, а це може викликати негативні емоції у вашу сторону від їхніх власників. Освітлення будинків фото дизайну дивіться далі:
Декоративне освітлення присадибної ділянки
У денний час доби будинок за межами міста може бути дуже комфортним, а в нічний час з-за відсутності зовнішнього вуличного освітлення, бути чимось непривабливим. А пересування по ділянці в абсолютній темряві не зовсім безпечні.
Всі ці проблеми вирішує сучасний напрямок дизайну – ландшафтна архітектура і дизайн, де вирішуються проблеми освітлення та влаштування ділянки одночасно.
Тобто в нічний час ви зможете підкреслити красу свого саду за допомогою правильно підібраного і організованого освітлення. Світло над виходом з дому допоможе просто напросто не впасти в темряві на східцях.
Освітлення заміського будинку, квіткові клумби за допомогою світлових приладів можуть стати оригінальними і дивно красивими.
Завдяки декоративного освітлення, у вечірній час доби ви зможете продовжити торжество на вулиці. Це дозволить дихати свіжим повітрям і насолоджуватися ввечері всім присутнім у вашому домі.
Найпопулярнішим способом освітлення вночі є фасадне освітлення заміського будинку. Різними за формою світильниками підсвічують квіти. А підсвічені фонтани або скульптури принесуть неповторне естетичну насолоду.
Головне не забувайте розраховувати потужність освітлення, не перестарайтеся. Звичайно, найкраще звернутися до професійного дизайнера. Освітлення заміського будинку 75 фото дизайну ділянки: